Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rekortmen seslendirmeci

Rekortmen seslendirmeci

Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz usta sanatçı Pekcan Koşar'ın tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı oğlu Itri Koşar, bu yılki vergi sıralamasında 15.ci sırada yaptığı seslendirmelerle vergi rekortmenler arasında yer aldı.

Reklam seslendirmelerinin usta isimlerinden Itri Koşar, rekortmenler listesinde yer almasıyla ilgili olarak, "O listede olan yaklaşık 10 kişi, benimle birlikte reklam seslendirmesi yapıyor. Kenan Işık, Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen gibi isimlerin hepsi reklam seslendirmeleriyle listede yer alıyorlar. Onların da ek olarak kazandıkları para reklam seslendirmesinden dolayı. Ben tek başıma girmiş değilim. Bu durum bu yıla mahsus birşey ve istikrarlı değildir. İstikrarlı olan Mehmet Ali Erbil şu anda" dedi.

VATANDAŞLIK GÖREVİMİ YAPTIM
Koşar, sözlerini şöyle sürdürdü, "Ben vatandaşlık görevimi yaptım. Bu işle vergi listesine mi girilir diyenlere şunu söylüyorum. Kazandığınız paranın vergisini ödüyorsunuz, diğer insanların ağzına sakız oluyorsunuz. Vergisini ödemeyen insanların aslında haber olması gerek. Vergisini ödeyenler niye haber olsun ki!".
(Hürriyet)
514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.