Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Reklam uğruna suikast ihbarı!

Reklam uğruna suikast ihbarı!

Bir kişi, şarkıcı Seda Üren'in, eski sevgilisi Mehmet Örfi Bilgin tarafından iki gün içinde vurulacağını iddia etti. Bilgin, gözlatına alınıp serbest bırakıldı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

İhbarı yapan şahıs, Seda Üren'in yeni çıkaracağı albümün kayıtlarının yaklaşık iki ay ilişki yaşayıp ayrıldığı Bilgin'in elinde bulunduğunu, başka bir firma ile anlaşan Üren'in kayıtları geri almak için Sedat Şahin'e başvurduğunu ve Şahin'in de kayıtları geri aldığı anlatıldı. Bilgin'in bu nedenle husumet beslediği Üren'i, Beşiktaş Levazım Mahallesi'ndeki evinden çıkarken vurdurmak üzere plan yaptığı, Üren ile birlikte Gökhan isimli menajerinin de vurulmasının planlandığı iddia edilerek, acil önlem alınması istendi. İhbarı yapan kişi, Bilgin'in geçtiğimiz yıl ilişki yaşadığı Ahu Tuğba'yı da vurdurmak istediğini, ama bu iş için Bodrum'a gönderdiği adamların, Ahu Tuğba'nın ihbarıyla gözaltına alındığını ileri sürdü.

SANATÇILARIN TEFECİSİ

Mehmet Örfi Bilgin'in sanatçı camiasının tefecisi olarak tanındığını tespit eden dedektifler, Bilgin'i 21 Haziran günü gözaltına aldı. İddiaları reddeden Bilgin savcılıkta serbest bırakıldı. Şarkıcı Üren ve menajeri de yaklaşık iki saat ifade verdi.

SEDA ÜREN (FOTO GALERİ)

(SABAH)

3224
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.