Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Reklam aşkının tarifesi 10 bin dolar

Reklam aşkının tarifesi 10 bin dolar

Şarkıcıların 'marka bilinirliğini artırmak' amacıyla manken ve ünlü güzellerle para karşılığı anlaşma yapıp 'reklam aşkı' yaşamaları klasikleşti.

Ve işte 'yine aynı film' dedirten aşk hikayesi gündemde. Nihat Doğan ile 'Gelinim Olur musun?' Sinem'in aşkı.

Reyting rekorları kıran ve büyük tartışma yaratan 'Gelinim Olur musun?' isimli yarışma programında, Ata'yla ilişkisi ve kaynana Semra Hanım'ın didişmesi sonucu tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Sinem Umaş, şöhretini nasıl kullanacağını öğrendi. Bir süredir her yerde, Sinem'in son zamanlarda şarkıcı Nihat Doğan'la birlikteliği konuşuluyor. Beraber kameralara yakalanan ikili, mutluluk pozları veriyor. Ancak madalyonun diğer yüzünde bu aşkın sadece 'reklam'dan ibaret olduğu görülüyor.

Sadece bir aylığına
Yaklaşık 10 yıldır müzik dünyasında olan, birçok albüm çıkaran, dizi film çeviren, devamlı imaj değiştiren ancak bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Nihat Doğan, Sinem ile bir anlaşma yapmış. Doğan'ın menajerleri Sinem'in medyatik olmasından yararlanmak için ilginç bir teklif götürmüşler: "Nihat ile sadece bir ay sevgili gibi görün, sana 10 bin dolar verelim..."

Hep aynı hikaye
Fantezi müziğin ünlü ismi Emrah'ın da manken Asuman Krause ile bu tarz bir anlaşma yaptığı iddia edilmişti. Bu iddialara göre Asuman Krause, Emrah'tan tam 20 bin dolar almış, bunun karşılığında medya önünde Emrah'ın sevgilisi gibi davranmıştı. İkili bu olayı inkar etti ama ilişkinin bir süre sonra sebepsiz şekilde bitmesi dedikoduları doğrular nitelikteydi.

Pop şarkıcısı Gökhan Özen de ilk albümünün başarılı olmaması ve kendisinin tanınmaması nedeniyle ikinci albümü çıkardığı dönemde popüler manken Çağla Şikel'le bir aşk yaşamıştı. Bu aşkın da reklam aşkı olduğu ve Özen'in Çağla Şikel'e 10 bin dolar verdiği iddiaları gündemden hiç düşmedi. Ve bu ilişki de balon köpüğü gibi söndü.
Yayın tarihi: 30.01.2005
315
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.