Magazin

Razzie adayları belli oldu

Razzie adayları belli oldu

'Altın Ahududu Vakfı' tarafından sinemanın en kötülerine verilen Razzie Ödülleri'ne bu yıl Jennifer Lopez ve Tom Cruise da aday oldu.

'Altın Ahududu Vakfı', Razzie Ödülü adaylarını açıkladı. Hollywood'un 2005 yapımları arasındaki en kötü film adayları arasında 'Avrupalı Jigolo', 'Kirli Aşk', 'Maskenin Oğlu', 'The Dukes of Hazard', 'Mumya Evi' bulunuyor.

Rob Schneider de kurtulamadı
'En Kötü Erkek Oyuncu' adayları ise 'Dünyalar Savaşı'ndaki performansıyla Tom Cruise, 'Tatlı Cadı'daki oyunculuğuyla Will Ferrell, 'Maskenin Oğlu'ndaki 'başarısıyla' Jamie Kennedy, 'Doom'da yarattığı karakterle The Rock ve 'Avrupalı Jigolo'daki üstün performansıyla Rob Schneider.

Alba da aday
'Fantastik Dörtlü'den birini canlandıran Jessica Alba, 'Sürüsüne Bereket'te rol alan Hilary Duff, 'Vay Kaynanam Vay'daki gelin Jennifer Lopez, Kirli Aşk'ta yer alan Jenny McCarty ve 'Alone In The Dark'ta kavga sahnelerinin kolayca üstesinden gelen Tara Reid, 'En Kötü Oyuncu' adayları arasında.

Yeni bir kategori var
'Altın Ahududu' da bu yıl bir de yeni kategori yer alıyor. Buna göre artık magazin gündemini yıl boyunca meşgul ederek insanları bunaltan ünlülere de ödül verilecek.

Yaklaşık 500 üyenin oylarıyla 1980 yılından bu yana verilen Razziler 4 Mart'ta, Oscar törenlerinden bir gün önce açıklanacak.
Yayın tarihi: 08.02.2006
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.