Magazin

Rating rekoruna göz diktiler

Rating rekoruna göz diktiler

'Gelinim Olur musun'dan sonra 'Size Anne Diyebilir miyim'in de rating'leri altüst etmesi yapımcıları harekete geçirdi. Semra Hanım, Tülin ve Caner aynı evde buluşacak.

'Reality showların rüya takımı' olarak adlandırılabilecek kadronun aynı evde buluşması için yapımcılar kolları sıvadı. Yayınlandıkları dönemde rating rekorları kıran 'Biz Evleniyoruz', 'İkinci Bahar' ve 'Gelinim Olur musun' yarışmalarının en çok konuşulan karakterleri 'Gel Yeniden Deneyelim' adlı yeni bir şov programında bir araya gelecek.

Semra'nım bu kez eşiyle
Yeni yarışmaya Semra Hanım bir süre önce boşandığı eşi Hamit Türk'le birlikte katılacak. Bunun yanı sıra 'İkinci Bahar' yarışmasını birinci bitiren Oya Hanım ve Nurhan Bey ile 'Biz Evleniyoruz'un bir türlü biraraya gelemeyen çifti Tülin'le Caner de 'Gel yeniden deneyelim' diyecek. Programın ocak ayından itibaren ekrana gelmesi bekleniyor.

Hepsinin sözleşmesi var
Bu yeni yarışmayı da, 'Gelinim Olur musun'dan sonra Kanal D'ye 'Size Anne Diyebilir miyim'i hazırlayan yapımcı firma hazırlayacak. Yapımcı firmanın sahibi Levent Altınay, kadroyu biraraya getirmek için bir süredir çalışıyor. Altınay'ın yarışmacıların hepsiyle önceden yapılmış sözleşmesi olduğu için bu şovun ekrana gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

TEK PÜRÜZ VAR
Son aşamada yapımcı firmayı zorlayan tek isim Semra Hanım. Ayrıldığı eşi Hamit Türk'ün başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen Semra Hanım, onunla aynı eve girmeye sıcak bakmıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.12.2004
553
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.