Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Rambo' geri dönüyor!

'Rambo' geri dönüyor!

Sylvester Stallone, savaşçı Rambo'yu dördüncü kez canlandırmak için 59 yaşında yeniden kamera karşısına geçecek.

İnternet'teki 'moviehole' sitesinde yer alan habere göre, Rambo, yeni maceralar için dönüyor. Rambo'yu savaşa hazırlayan Stallone 'TV Guide' için yaptığı röportajda sonbaharda Rambo'nun savaş arenasına geri döneceğini duyurdu.

Yeni bir başlangıç
Kariyerinin sona erdiği yönündeki yorumlara kesinlikle katılmadığını anlatan Stallone, bu yapımın kendisi için yeni bir başlangıç olacağını belirtti.

Konusunu söylemedi
Stallone, filmin konusu hakkında ise ser verip sır vermezken, yapımda bu kez Rambo'nun bu kez oğluyla kötülere karşı mücadele edeceği haberleri ulaştı, ancak bu söylentiler doğrulanmadı.

2006'da gösterimde
İlk 'Rambo' filminde 36 yaşında olan Stallone'nin 59 yaşında yeniden kamera karşısına geçeceği filmin 2006'da seyirciyle buluşması hedefleniyor.

ABD milliyetçiliğini körükledi
Rambo serisi, Amerikan milliyetçiliğini körükleyen ögeleriyle 1980'li yıllarda özellikle kendi ülkesinde ilgiyle izlenmiş ve Rambo en tanınan aksiyon kahramanları arasına ismini altın harflerle yazmıştı.
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.