Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rafet'e kötü haber, kızlar anneye

Rafet'e kötü haber, kızlar anneye

Rafet El Roman'dan anlaşmalı olarak boşanan manken Tuğba Altıntop, kızlarının velayetini almak için açtığı davayı kazandı.

Kadıköy 1'nci Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Rafet El Roman'ın eski eşine kızlarını göstermediği ve velayeti kötüye kullandığı gerekçesiyle, velayetin Tuğba Altıntop'a verilmesine karar verildi.

Almanya'da bulunan kızların anneye teslim edilmesini isteyen hakim, Rafet El Roman'ın kızlarını getirmediği takdirde ülkeye alınmamasına karar verdi.

Gözyaşlarına boğulan Tuğba Altıntop, sevincini yakınlarına sarılarak paylaştı. "Doğru olan buydu" diyen Tuğba Altıntop şöyle konuştu:

"17 Temmuz'da çocuklarımın Türkiye'ye gelmesi gerekiyor. Ancak Rafet de Almanya'daki mahkemelerden çocukların Türkiye'ye gelmesini engellemek için bir karar aldırmış. Ama bunun hiçbir anlamı yok. Yıllardır mücadele ettim ve haklı olduğum davamı kazandım. Artık kızlarımla birlikte mutlu bir hayat yaşamak istiyorum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.07.2006
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.