Magazin

'Rafet benden desteğini esirgemez'

'Rafet benden desteğini esirgemez'

Mankenlikten şarkıcılığa geçmeye hazırlanan Tuğba Altıntop, 'Albüm projemi Rafet'le paylaşacağım. Ben ondan desteğimi hiçbir zaman esirgemedim. Onunda benden desteğini esirgeyeceğini zannetmiyorum' dedi.

Tuğba'nın fotoları sağda

Altıntop albümlü mankenler kervanına katılacağını da söyleyerek, 'İleride albüm projem var. Çalışmalara başladım. Bunu Rafet ile paylaşacağım. Çünkü bende ondan desteğimi hiçbir zaman esirgemedim. Onunda benden esiryeceğini zannetmiyorum' dedi.

Saçlarını sarıya boyatan Tuğba Altıntop, saçlarındaki renk değişikliğini depresyondan değil kendisini mutlu hissettiği için yaptığını söyledi.

Altıntop, basın mensuplarının Hülya Avşar'ın her hafta saçlarının rengini değiştirdiğini, bu tutumun depresyondan olup olmadığı sorusuna ise 'Hülya hanım kuaför ile alakalı bir problem yaşamış olabilir. Ya da her hafta farklı saç hoşuna gidiyordur. Bunu depresyondan yaptığını düşünmüyorum. Çünkü o yaptığı her şeyi bilinçli yapıyor' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.03.2006
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.