Magazin

R.Carlos'tan İstanbul'da ilk çapkınlık

R.Carlos'tan İstanbul'da ilk çapkınlık

Fenerbahçeli Roberto Carlos, Madrid'den sonra İstanbul'da da çapkınlık turlarına başladı. Carlos'un son gözdesi manken Pınar Çınar.

Roberto Carlos, usta bir futbolcu olmasının yanı sıra çapkınlığıyla da tanınıyor. Gece yaşamını çok seven futbolcu, uzun yıllar formasını giydiği Madrid şehrinin eğlence mekanlarının da müdavimiydi.

İstanbul'a geldikten sonra hakkında şimdiye kadar hiç dedikodu çıkmayan Carlos, önceki gece ilk kez çapkınlıkta yakalandı. Bir erkek ve iki kızdan oluşan 4 kişilik bir grupla Bebek'teki Lulu's isimli cafeye giden Carlos, adını Mirkelam'ın sevgilisi olarak duyuran Pınar Çınar'la yakından ilgilendi.

Pınar Çınar'ın adı daha önce, Mirkelam'ın "Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasındaki partneri Didem Uzel'le aralarında aşk dedikodusu çıkınca kulisi bastığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Ayrı ayrı çıktılar
Yaklaşık iki saat Lulu's'ta kalan dörtlü, ilerleyen saatlerde mekandan ayrı ayrı çıktı. Önce erkek arkadaşıyla birlikte Roberto Carlos ayrıldı ve kapıda kendilerini bekleyen Ferrari'ye binerek uzaklaştı. Onların hemen ardından da Pınar Çınar ile kız arkadaşı arabaya binerek aynı yöne doğru hareket etti.

Borges duymasın
Roberto Carlos'un 13 yıl evli kaldığı eşi Alexandra Pinheiro'dan üç çocuğu bulunuyor. İki sevgilisi Simone Hamilko ile Alessandra Martins'den de birer çocuk sahibi olan R.Carlos'un son gözdesi ise Brezilya güzeli ve manken Jane Borges. Borges, fiziğiyle herkesi kendine hayran bırakan aynı zamanda ülkesi Brezilya'nın tescilli güzellerinden biri. Borges'in sık sık İstanbul'a gelip gittiği biliniyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.09.2007
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.