Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Program yayından kaldırıldı

Program yayından kaldırıldı

"Ya Şundadır Ya Bunda" programında şov ekibinden Hilmi Bey'in pantolonunu indirerek cinsel organının ekranlara yansımasına neden olan şovmen Mehmet Ali Erbil özür diledi. ATV, programı yayından kaldırdığını açıkladı.

Önceki akşam canlı yayınlanan programında şov ekibinden Hilmi Bey'in pantolonunu aşağı çekerek cinsel organının ekranda görünmesine neden olan şovmen Mehmet Ali Erbil, "Öncelikle bu canlı yayın kazasına sebebiyet verdiğim için Türk halkından özür diliyorum" dedi. Oldukça üzgün olan ünlü şovmen şu açıklamayı yaptı:

"Programı izleyenler bilir. Biz bu şakayı hep yapıyoruz. Hilmi içine pijama giyer, ben onun pantolonunu indirdiğimde o pijamasıyla ortada kalır. Ancak cuma gecesi Hilmi içine pijama giymeyi unutmuş. Olay podyuma çıkan mankenlerin iş kazası sonucu göğüslerinin ortaya çıkmasına benziyor. Büyük bir talihsizlik. Bu tür canlı yayın kazaları ne yazık ki oluyor. Ben Hilmi'den özür diledim. Türk halkından da tekrar tekrar özür diliyorum. Hiçbir art niyet yok, tamamen iş kazası."

ATV programı yayından kaldırdı
Kamuoyunda büyük tepki çeken olay üzerine, RTÜK Başkan Vekili Vahap Darendeli, kurulu yarın için olağanüstü toplantıya çağırdı. Daha sonra yapılan açıklamada "Söz konusu olayla ilgili yayın kuruluşu nezdinde girişimde bulunulmuş, programın yayından kaldırıldığı kanal (ATV) yöneticilerince ifade edilmiştir" denildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.06.2006
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.