Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Porsche'u öp, kazan

Porsche'u öp, kazan

Rusya'da ilginç yarışma. Yarışmayı bir Porsche'u en uzun süre öpen kazanacak. Ödül ise 60 bin dolarlık Porsche.

Moskova'nın merkezindeki bir Porsche yetkili satıcısının, bir radyo istasyonuyla ortaklaşa düzenlediği yarışmada, arabayı en uzun süre öpen kişi 60 bin dolar değerinde Porsche'a sahip olacak.

Yarışmaya 10 kişi katılıyor
Özel radyo tarafından yapılan ön elemeyi geçen 10 kişi bugün yarışmaya başlarken, arabayı en uzun süre öpen kişiye 60 bin dolar değerindeki Porsche Boxter marka otomobil hediye edilecek. Yarışmayı, "Rusya Rekorlar Kitabı" temsilcileri de izlerken, gözlemciler, yarışmanın çok uzun sürmesi halinde kazanan kişinin Rusya rekorlar tarihine geçeceğini söylediler.

Şili'de 50 saat sürmüştü
Rekorlar kitabının temsilcisi Vladimir Arkadeviç, böyle bir yarışmanın Rusya'da ilk defa yapıldığını belirterek, daha önce Şili'de benzer yarışmayı otomobili 50 saat 45 dakika öpen kişinin kazandığını söyledi.

Dinlenme hakları var
Yarışmayı düzenleyen radyo istasyonu temsilcisi Aleks Duglas da yaptığı açıklamada, "Yarışmacılar her 3 saatte bir 15 dakika dinlenecek. Gece ise her bir saatte 10 dakika mola verilecek. Doğal ihtiyaçlarını karşılamalarına izin verilecek yarışmacılar, 100 saate kadar yarışabilir" dedi.
549
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.