Magazin

Pop'ta onların devri bitmez

Pop'ta onların devri bitmez

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Zerrin Özer hakkında 'Onlar birinci dönem sanatçılar, eskide kaldılar' dediği iddia edilen Yonca Evcimik, çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Yonca Evcimik'in Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Zerrin Özer için 'Onlar birinci dönem sanatçılar, eskide kaldılar' şeklinde açıklama yaptığı ileri sürülünce, ortalık karıştı.

Bu sözlere Ajda Pekkan hayranlarından tepki gelirken, Evcimik kesinlikle böyle bir şey söylemediğini belirtti. Sanatçı, 'Benim böyle bir açıklamam kesinlikle olmadı. Kimse için 'Devri kapandı' demedim.

Onların devri kapanmaz. Sadece birinci ve ikinci dönem diyerek sanatçıları ayırdım. Ajda'nın, Sezen'in, Nükhet'in, Zerrin Özer'in birinci dönem; benim, Tarkan'ın, Aşkın'ın, Harun'un, Levent'in ikinci dönem olduğunu belirttim. Ajda'nın hayranlarına cevap vermek lüzumu bile duymuyorum. Yazık onlara...

Ajda'nın fanları nasıl böyle gaflete düştüler bilmiyorum. Onları kınıyorum. Aslında onlar 'fan' da değiller. Benim böyle bir açıklama yapmayacağımı bilmiyorlar, beni takip etmiyorlar' sözleriyle tartışmaya son noktayı koydu.
Yayın tarihi: 20.10.2004
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.