Magazin

Popstar Alaturka'da türban açılımı

Popstar Alaturka'da türban açılımı

Yeni Popstar Alaturka, Metin Akpınar ve Ebru Gündeş'in yerine gelen Gülben Ergen'le kan tazeledi.

Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan'ın jüri koltuğunda oturmaya devam ettiği yarışmanın ilk gecesinde renkli sahneler yaşandı. Yarışmada en çok ilgi çeken ise Popstar Alaturka'nın ilk türbanlı yarışmacısı Çiğdem Özdemir oldu.

İşte geceden notlar:

 • Metin Akpınar'ın Gülben Ergen'i sık sık gülme krizlerine soktuğu ilk gece Bülent Ersoy yine farkını ortaya koydu. Ersoy, diğer jüri üyeleri normal mikrofon kullanırken, swarovski taşlarla süslü özel mikrofonu ile yarışmacılarla konuştu. Armağan Çağlayan'da kısa pantolonu ile dikkat çekti.

 • Yarışmacılar arasında en büyük ilgiyi Bursa'da özel bir hastanenin danışmasında çalışan türbanlı yarışmacı Çiğdem Özdemir topladı. Popstar Alaturka'nın ilk türbanlı yarışmacısı olan Özdemir'e, Bülent Ersoy 10 üzerinden 10 puan verdi. Özdemir, Armağan Çağlayan'ın 'Yarışmayı kazanırsan içki içilen bir klüpte şarkı söyleyebilir misin?' sorusuna 'Hayır, amacım albüm yapıp sesimi duyurmak' cevabını verdi. Özdemir, Gülben Ergen'in "Küçük yaştan beri türkü barlarda sahneye çıktığını duyduk" hatırlatması üzerine "12 yaşımdan beri türkü barlarda şarkı söylüyorum" dedi.

 • Osmantan Erkır'ın eski sevgilisi Ebru Gündeş'ten boşalan jüri üyeliğini üstlenen Gülben Ergen, 'Ben kimsenin yerini doldurmaya gelmedim. Ebru Hanım'ın yerini doldurmak diye bir şey yok. Zaten ilk Popstar'da bana bu teklif yapılmıştı. O dönem işlerimin yoğunluğu nedeniyle kabul edememiştim " dedi. Ergen, 'Bülent Ersoy ile anlaşabilecek misiniz?'sorusuna da " Bülent Hanım benden çok büyük, çok tecrübeli ve çok bilgili. Şakalaşabiliriz ama tartışmak gibi bir şey söz konusu olamaz " yanıtını verdi.
  (vatan)
  Yayın tarihi: 23.08.2009
 • 596
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.