Magazin

Ponpon kız olma üstüme atıl!

Ponpon kız olma üstüme atıl!

Gülben Ergen'in Sürpriz programına konuk olan Mahmut Tuncer, Esra ve Ceyda Erol kardeşlere yapmadığını bırakmadı. Yere düşen Esra, frikik vermemek için uğraşırken ipin ucunu kaçıran Tuncer, kızların üzerine atladı.

atv'de program yapan Gülben Ergen, Mahmut Tuncer'in yaptıkları karşısında hem çok güldü hem de ne yapacağını şaşırdı.

Televizyongazetesi İnternet sitesinin haberine göre canlı yayında Milli Takım forması giyen Mahmut Tuncer ile birlikte Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, Kutsi ve Gülben Ergen de sahneye çıkarak, Tuncer'in şovuna katkıda bulundu. Mizansene göre Mahmut Tuncer gol attıktan sonra sahada taklalar atan, sevinç turları yapan futbolcular gibi tavırlar sergileyecekti.

Tüm konuklar sahneye çıktı ve Mahmut Tuncer'in şovuna ortak olmak için oynamaya başladı. Bu sırada Gülben Ergen, Esra ve Ceyda kardeşlerle bir takım olan Tuncer'e "İnsanın böyle takım arkadaşı olursa kendi kalesine gol atar yahu" derken, Tuncer de "Böyle bir takımımız olsa var ya her takımı üç dört sıfır yeneriz" diye cevap verdi.

Pantolonun üzerine şort giymeye çalışan Mahmut Tuncer hem Esra-Ceyda Ersoy kardeşleri hem de ekran başındakileri çok güldürdü.

Ponpon kız olma üstüme atıl!
Mahmut Tuncer'in gol denemesinde moral vermek için Esra ve Ceyda kardeşler ponpon kız olmayı teklif etti. Tuncer ise Bu teklifi beğenmeyerek, "Hayatım öyle ponponluğu boşverin. Ben şimdi gol atacağım. Takla atarken üstüme atılın" telkininde bulundu.

Golünü attıktan sonra yerlerde sürünen Tuncer, yanına gelen Esra Ersoy'u elinden tutarak yere çekti. Bir anda ne olduğunu şaşıran Esra Ersoy kendisini yerde buldu. Frikik vermemek için çabalayan Esra hemen ayağa kalktı ve kahkahalarla gülmeye başladı.

Mahmut Tuncer ise bu duruma itiraz ederek "Ben golümü geri alıyorum. Böyle mi olur? Takım arkadaşlarıyız, Milli takımdayız, formayı giymişim. Hepimiz sevineceğiz" dedi ve yerinde duran Gülben Ergen, Kutsi ve Ceyda Ersoy'u da sevincine ortak olmaya çağırdı.

Kızlara masaj yaptırttı
Gülben Ergen, yaşananlar karşısında şaşırarak "Tamam öyle de Kutsi'yle bana kal geldi" diyerek Tuncer'e durumu açıklamaya çalıştı. Mahmut Tuncer, "Hep beraber şov yapacağız .Tekrar atıyorum, yoksa dışarı atarım" diyerek itiraz etti.

Tuncer, "Ceyda'yla Şeyda, neydi? Ceyda Esra güzel kızlar, güzel çocuklar hazır mısınız? Ben gol atıyorum" diyerek kızları gaza getirmeye çalıştı. Bu sırada takım arkadaşları Esra ve Ceyda'dan gol için hazırlık isteyen Tuncer, yere yatarak baldırını gösterdi ve kızlardan masaj yapmalarını istedi. Durumu anlamayan Esra, Tuncer'i yavaşça tekmelemeye başladı. Bu sırada Gülben Ergen duruma el koydu ve kızlara masaj yapmayı gösterdi. Kısa bir süre masaj yapan Ceyda 'Ben yapamam' diyerek vazgeçti. Bu kez Esra, Tuncer'in bacağına masaj yaptı.

Şovunu tamamlayan Tuncer, bu kez gol atmak için ayağa kalktı ve golü attıktan sonra sevinçle havalara zıplarken Esra ve Ceyda kardeşlerin üzerine doğru koştu. Bir anda kaçışan kızların kendisine katılmadığını gören Mahmut Tuncer yine sinirlendi. Kutsi'nin "Niye sevinmiyorsunuz?" sözleri üzerine Esra ve Ceyda kardeşler, "Çok saldırgan seviniyor. Ay çok kötü vurdu. Direk saldırıyor" diyerek Mahmut Tuncer'in davranışlarına tepki verdi.

Bu sırada gülme krizine giren Gülben Ergen, "Program benden çıktı. Ben hiç bir şey hatırlamıyorum. Ne yapacağımı unuttum" diyerek sözü Mahmut Tuncer'e bıraktı. Tuncer de "Biz bir reklamlara girelim. Çünkü bu arkadaşlarla anlaşmamız zor. Reklama girelim, benim bu Ceyda ve Esra kardeşlerle konuşacaklarım var" dedi ve reklama bağlanıldı.
Yayın tarihi: 18.07.2008
686
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.