Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Polemik kraliçeleri yine kapıştı

Polemik kraliçeleri yine kapıştı

Daha önce de birbirlerine girmişlerdi. Fulden Uras ile Seren Serengil bu kez Serengil'in son albümü yüzünden karşı karşıya geldi. Ve, ortaya nurtopu gibi yeni bir polemik konusu çıktı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Polemik, Fulden Uras'ın "İyi şarkı her zaman iş yapar ama şarkı kötüyse olmuyor işte. Türkiye'yi billboardlarla donatsan da olmuyor. Örnek: Seren Serengil" açıklamasıyla başladı. Seren Serengil Uras, "Seren uzun bir süre uzak kaldığı için bıraktığı yerden dönmek istedi sanırım ama artık o senelerin müziği yok, çok kötü şarkılar, yazık olmuş. Acilen ekibini değiştirsin. Dostlarım Gülben Ergen de Demet Akalın da şarkıcı olarak girmediler bu işe ama ekipleri, seçtikleri şarkılar çok iyiydi, şu an zirvedeler" diyerek Serengil'i eleştirdi. Seren Serengil, bu sözler karşısında sessiz kalmadı. Şarkıcı, twitter sayfasına, "Ne çok kişiyi rahatsız etti dönüşüm ya. Ben kimsenin adını ağzıma alıyor muyum? Sero kadar taş düşsün başınıza" diye yazdı. Ve ekledi: "Kıskanılmamı normal karşılıyorum. Haklılar ne yapsalar olmuyor, ben ne yapsam da yapmasam da oluyor. Beni çekemeyenler anten taksın." (Milliyet)
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.