Magazin

Polat Suriye'de uyanacak

Polat Suriye'de uyanacak

Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin çekimleri önümüzdeki hafta Suriye'de başlayacak. Meraklılarına müjde: Öldü sanılan Polat Alemdar da gözlerini Suriye'de açacak.

Kurtlar Vadisi fotoğrafları sağda!

Kurtlar Vadisi'nin yönetmen yardımcısı Ali Can Gebeş, Suriye'de çekilecek bölümler için önceki gün Halep'e gitti. Suriyeli yetkililerden çekim izni almaya çalıştıklarını anlatan Cebeş, teknik hazırlıklarını da sürdürüyor. Halep'te çekilecek bölümlerde Suriyeli oyuncuların da rol alacağını belirten Gebeş, son bölümde diri diri tabuta konulan Polat'ın da Halep topraklarında gözlerini açacağını söyledi.

Türkiye'de birkaç dizinin Kurtlar Vadisi'ne benzetilmeye çalışıldığını ancak aynı kaliteyi yakalayamadığını söyleyen Cebeş, "Dizinin senaryosunda dil kurallarına dikkat ediliyor. Senaryoyu hazırlayan arkadaşlarımız üzerinde saatlerce duruyor. Senaryo Türk Dil Kurumu'na uygun olarak özenle hazırlanıyor" dedi. Dizide oynaması planlanan Al Pacino ve Robert De Niro ile de görüşmeler sürüyor.
Yayın tarihi: 07.09.2005
507
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.