Magazin

Polat canlı yayında şaşırttı

Polat canlı yayında şaşırttı

Star TV Ana Haber bülteninde Uğur Dündar'ın canlı yayındaki konukları Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin oyuncuları Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Musa Uzunlar ve Hatice Şendil oldu.

Güncellenme tarihi:
Dündar, bu isimlere bugüne kadar çok farklı konularda sorular yöneltildiğini belirtti ve gündemdeki konularla ilgili görüşlerini yönelterek toplumsal konulara değinmelerine olanak sağladı. NECATİ ŞAŞMAZ, HERKESİ ŞAŞIRTTI Uğur Dündar, aylardır ülke gündemini meşgul eden Münevver Karabulut cinayeti ile ilgili Necati Şaşmaz'ın ne düşündüğünü sordu. Şaşmaz, "Tabii ki kötü bir şey. Allah kimsenin başına evlat acısı vermesin. İki taraf için de tabii. O da bir evlat acısı. Ama nesil nihayetinde bir şekilde kazalar ya da gerçekten kurşun sıkmalar, öldürmeler yapıyorlar. Buna da engel olamıyor kimse. Dünyanın her tarafında var suç. Allah insanların ailelerinden uzak tutsuk diyebilirim sadece, başka bir şey diyemem bu konuda" şeklinde konuştu. Uzun zamandır Türkiye'yi meşgul eden Münevver Karabulut cinayeti ile ilgili konuşması sırasında Necati Şaşmaz'ın 'Nebahat hanım' demesi izleyenleri şaşırtırken, Uğur Dündar, hemen isim düzeltmesi yaptı. MUSA UZUNLAR, COSTNER'A GÖNDERMEDE BULUNDU Amerikalı aktör Kevin Costner'ın hükümetin demokratik açılımına tam destek verdiğini belirten Uğur Dündar, Musa Uzunlar'a Costner'ın bu konu ile ilgili görüş açıklamasını nasıl bulduğunu sordu. Uzunlar, olayı Costner'ın bir süre önce 1 milyon dolar alarak rol aldığı THY reklamlarına getirerek, şu imalı yanıtı verdi: "Kevin Costner'ın Türk Hava Yolları reklamları sonrasında Türkiye ile bayağı ilgilendiği ortada. (Dündar: Biraz duygusal ya...) Kendisinin bu yaklaşımını takdirle karşılıyorum. Aynı zamanda kendisinin bir Kurtlar Vadisi hayranı olduğunu düşünüyorum (Dündar, kahkaha atıyor). Eğer herhangi bir rol olursa seve seve oynayacağı konusunda fikirlerim var, bana söylenen. Karşılıklı oynamak büyük zevk olur." Necati Şaşmaz ise Costner'ı Kurtlar Vadisi Gladio filminin galasına çağırabileceklerini belirterek, esprili yaklaşımda bulundu. (Televizyon Gazetesi)
Yayın tarihi: 26.09.2009
903
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.