Magazin

Polat Alemdar gerçekten öldü mü?

Polat Alemdar gerçekten öldü mü?

Kurtlar Vadisi'nin merakla beklenen yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Dizide Polat'ın ölüm haberi tüm gazetelere manşet olsa da izleyici hala yaşadığını düşünüyor.

Önceki bölümde bir keskin nişancı tarafından vurulan ve önüne yığıldığı ev füzeyle havaya uçurulan Polat Alemadar'ın akıbeti belirsizliğini koruyor. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Polat Alemdar'ın öldüğüne dair bir izlenim bırakılsa da senaristlerin bir sürpriz hazırlığı içinde olduğu gözden kaçmadı. Dizide Polat'ın cesedi gösterilmezken İhtiyarlar Heyeti'nin içindeki hainin Sencer Bey olduğu ortaya çıktı.

MASKELİ FEDAİ POLAT MI?

Dizinin sosyal medyada aldığı yorumlarda Polat Alemdar'ın ölmediği yönündeki görüşler ağırlık kazanırken gecenin sürprizi olan maskeli fedainin Polat olduğu iddia edildi.

Polat'ın cesedinin tanınmayacak halde olduğu öne sürülerek gösterilmemesi ise ilerleyen bölümlerde tekrar ortaya çıkacağı izlenimini kuvvetlendirdi.

(Posta)

Yayın tarihi: 21.12.2012
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.