Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Polanski: Sekste teselli buldum

Polanski: Sekste teselli buldum

Yönetmen Roman Polanski, eşi Sharon Tate'in öldürülmesi şokunu, genç kızlarla seks yaparak atlatmaya çalıştığını söyledi.

Polonya kökenli yönetmen Roman Polanski, Vanity Fair aleyhine açtığı iftira davasında kendini savundu. Fransa'daki bir otel odasından video konferans yöntemiyle davaya katılan ünlü yönetmen, eşi Sharon Tate'in ölümünün hemen ardından genç kızlarla birlikte olduğunu kabul ederken, İsviçreli bir genç kızı taciz ettiği iddialarını reddetti.

Polanski ' Kimi insanlar kendini alkole verir, kimileri de manastıra kapanır. Ben ise sekste teselli buldum ve acılarımı unutmaya çalıştım' dedi. Ayrıca eşinin cenaze törenine giderken, İşviçreli bir genç kızı taciz ettiği yönündeki iddiaların 'çirkin bir yalan' olduğunu savundu.

İngiltere'deki duruşmada, yönetmenin yakın arkadaşı ünlü oyuncu Mia Farrow ve Sharon Tate'in kız kardeşi de ifade verdi. Polanski, 1977'de ABD'de 13 yaşındaki bir genç kıza tacizde bulunduğu iddiası yüzünden Fransa'dan çıkamıyor.

ABD'ye iade edilme tehlikesi yüzünden, duruşmaya otel odasından katılıyor. 2002'de Vanity Fair'de yayımlanan bir makalede, Polanski'nin tarikat önderi olduğunu iddia eden sapık bir katil tarafından öldürülen eşinin cenaze törenine giderken, İsviçreli bir kızı taciz ettiği yazılmıştı. Polanski'nin genç kıza 'İstersen senden bir Sharon Tate yaratabilirim' dediği iddia edilmişti.
Yayın tarihi: 20.07.2005
550
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.