Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Podyumlarda kokain paniği

Podyumlarda kokain paniği

Seda Ertan, podyum dünyasıyla ilgili ilginç iddialarda bulundu. Bazı mankenlerin sıfır beden olmak için kokain kullandıklarını söyleyerek, meslektaşlarını hedef gösteren ipuçları verdi.

"Reha Muntar Televizyonu"na konuk olan manken Seda Ertan, podyum dünyasıyla ilgili ilginç iddialarda bulundu.

Ertan, bazı mankenlerin sıfır beden olmak için kokain kullandıklarını söyleyerek, Selin Toktay, Tülin Şahin ve Meral Kaplan'ı hedef gösteren ipuçları verdi.

Önceki gece yayınlanan "Reha Muhtar Televizyonu"na konuk olan manken Seda Ertan, ilginç iddialarda bulundu. Ertan, bazı mankenlerin sıfır beden olabilmek için kokain kullandıklarını söyledi.

Reha Muhtar'ın ısrarlı sorularına rağmen bu mankenlerin kimliklerini açıklamayan Ertan'ın verdiği, "Bu mankenlerden biri, anoreksia-blumia hastalığına yakalanmıştı. Yediklerini sürekli çıkarıyordu. Bir diğeri ise, kendisini dünyaca tanınmış bir stara benzetiyor" şeklindeki ipuçları, akıllara anoreksiya hastalığına yakalanan Selin Toktay'ı, Cindy Crawford'a benzerliğiyle ünlenen Tülin Şahin'i ve Cameron Diaz'a benzerliğiyle adından söz ettiren Meral Kaplan'ı getirdi.

Diğer yandan Burcu Çağrı da bir süre önce, tutkusu yüzünden anoreksiya ve blumia olanların sloganı olarak bilinen Latince "Quod me nutrit me destruit" sözlerini dövme olarak yaptırmıştı. Angelina Jolie'nin de yaptırdığı bu dövme, "Beni besleyen, beni mahveder" anlamına geliyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 01.10.2006
375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.