Magazin

Podyumda 2 dakika için 50 bin dolar

Podyumda 2 dakika için 50 bin dolar

Top model Ester Canadas, İTKİB Fuarı'nda iki kez podyuma çıktı. Her seferinde birer dakika podyumda kalan mankenin, 50 bin dolar aldığı ileri sürüldü.

Kaprol'un cam göbeği mini elbisesini sunan Ahu Yağtu, bir göğsünü tamamen açıkta bırakan kıyafetle oldukça rahattı. Defile sonrası basın toplantısına önce sadece yabancı basın mensupları alındı. Daha sonra bir 'yanlış anlama olmuş' denilerek Türk basınının da toplantıyı izlemesine izin verildi.

Canadas, 'Türkiye'de ve defileye çıkmış olmaktan çok mutluyum. Tatil için Türkiye'ye geldim. Bir kaç gün kalacağım. Ama nerede tatil yapacağımı bilmiyorum' dedi. 'Türkiye'deki modacılardan kimleri tanıyorsunuz?' sorusuna, 'Arzu'nun defilesine çıktığım için onu ve Atıl Kutoğlu'nu tanıyor ve biliyorum' diyen Canadas, 'Türk modasını dünyada nereye koyuyorsunuz?' sorusuna da, 'Türkiye'yi birinci, üçüncü ya da beşinci gibi bir yere yerleştiremem. Ama başarılı ve doğru bir noktada' cevabını verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.08.2004
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.