Magazin

Playboy'un laneti!

Playboy'un laneti!

Eski Playboy kızı Anne Nicole Smith geçmişte ünlü erkek dergisine kapak olan ve hayata trajik bir şekilde gözlerini yuman 25 Playboy kızından biri oldu.

Geçtiğimiz günlerde bir otel odasında ölü bulunan Smith idolü Hollywood'un unutulmaz yıldızı Marilyn Monroe ile aynı kaderi paylaştı. Fakat "Playboy'un laneti"den nasibini alan sadece ikisi değildi.

Bugüne kadar Playboy dergisine kapak olan kadınlardan üçü cinayete kurban giderken dört tanesi aşırı derecede uyuşturucu kullanmaktan, dördü trafik kazasında, 12'si çeşitli hastalıklardan ve biri de uçak kazasında yaşamını yitirdi.

Marilyn Monroe
Monroe'nun uyku ilacı alarak intihar ettiği söylense de bazıları ünlü oyuncunun 1962 yılında cinayete kurban gittiği görüşünde. Monroe Playboy dergisine kendi isteğiyle poz vermediğini, derginin sahibi Hugh Hefner'ın sanatçının ünlü olmadan önce çekilmiş çıplak fotoğraflarını dergiye bastırdığını da hatırlatalım...

Elisa Rebecca Bridges
1994 yılında dergiye kapak olan Bridges 28 yaşındayken aşırı uyuşturucu kullanımı yüzünden hayata veda etti...

Dorothy Stratten
1980'li yıllarda ünlü olan Statten kocası tarafından vurularak öldürüldü...
Yayın tarihi: 13.02.2007
761
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.