Magazin

Playboyların yeni hedefi

Playboyların yeni hedefi

Güzel manken Şebnem Schaffer yalnız kalınca, ünlü çapkınlar hemen tacize başladı...

Şebnem'in fotoları sağda!

Şebnem Schaffer, meslektaşı Şenol İpek ile nişanlıydı. Uzun bir süredir evlilik hazırlığı yapıyordu. Ancak geçtiğimiz ay içinde bu nişan bozuldu. Bilindiği gibi bu şok ayrılığı getiren ve bu aşkı bitiren, parasızlık oldu. Şenol, Şebnem'e para yetiştiremedi. Onun uğruna 130 bin dolar harcadığı söylenen İpek'in paraları suyunu çekince, ikili, arasında sorunlar başladı. Şebnem'in annesi Lale Hanım da "Kızım kraliçeler gibi yaşamaya layık" diye baskı yapınca, fazla direnemedi bu aşk....

'Kalbim henüz aşka kapalı'
Şenol İpek'ten ayrılan Şebnem Schaffer ilk iş olarak cep telefonunun numarasını değiştirdi. Çünkü anında playboylar başına üşüşmüştü. "Şenol'dan ayrılınca telefonum bir türlü susmak bilmedi. Evlilik teklifleri bile alıyorum" diyen Schaffer, ardından da ekliyordu, "Ama kimse heveslenmesin. Çünkü kalbim bir süre daha aşka kapalı." Güzel mankenin Şenol İpek'ten önce zengin bir sevgilisi vardı. Bakalım şimdi peşine düşen playboylardan birini seçecek mi?
Yayın tarihi: 03.10.2005
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.