Magazin

Playboy'dan, Nicole'un anısına özel sayı

Playboy'dan, Nicole'un anısına özel sayı

Geçen şubat ayında Florida'da kaldığı otelde aşırı dozda ilaç alarak hayatını kaybeden eski Playboy güzeli Anna Nicole Smith'i şöhrete kavuşturan Playboy Dergisi, 1993'te yılın güzeli seçilen yıldızın anısına özel hazırlık yapıyor.

Playboy'un sahibi Hugh Hefner, derginin mayıs sayısında Smith'e bol fotoğraflı 10 sayfa ayıracaklarını ve Playboy kanalıyla internette yayın hazırlayarak güzel yıldızı anacaklarını belirtti.

Smith'in 90'lı yıllarda yazdığı ve Dallas'ta açık artırmaya çıkarılan 2 günlüğünde, daha sonra eşi olan petrol milyarderi Howard Marshall'a aşık olduğunu yazdığı açıklandı. Anna Nicole Smith'in 1992 yılına ait günlüğünde çok stresli bir dönem geçirdiği için kendisini yemekten alıkoyamadığını yazdığı da belirtildi.

39 yaşında hayatını kaybeden yıldız, günlüğünde kilo aldığı için çok mutsuz olduğunu belirterek "Kendimi domuz gibi hissediyorum" diye yazıyor. Kendisinden 63 yaş büyük milyarder sevgilisinin kendisine pırlantalar aldığını, ancak günde 15 ya da 20 kez aramasının sinir bozucu olduğunu belirtiyor.

İlk günlüğünde "Her zaman sadece seks isteyen erkeklerden nefret ettim" gibi ifadeler kullanan Smith, 1994 yılına ait ikinci günlüğünde aynı yıl evlendiği kocasının çok hasta olduğunu ve onu bu şekilde görmenin kendisini çok üzdüğünü yazıyor. 20 bin dolardan satışa çıkarılacak günlüğün 100 bin dolara satın alınması bekleniyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 07.04.2007
354
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.