Magazin

Playboy'a soyunan Türk kızı konuştu

Playboy'a soyunan Türk kızı konuştu

Alman televizyon kanalı RTL'de yayınlanan gençlik dizisi "Gute Zeiten-Schlechte Zeiten"de (İyi zamanlar, kötü zamanlar) oynayan ve Alman Playboy dergisine çıplak pozlar veren 24 yaşındaki Sıla Şahin, ülke gündemine oturdu.

Güncellenme tarihi:
İŞTE SILA'NIN PLAYBOY POZLARI Alman RTL 2 kanalı, haber bülteninde Şahin'in pozlarını yayınlayarak, sokak röportajlarında Türkler'in düşüncelerini sordu. Soruları yanıtlayan Türkler, Şahin'in çıplak pozları konusunda farklı görüşler savundu. Bu arada röportajı da yayınlanan Sıla Şahin, verdiği çıplak pozlardan sonra ailesinin kendisinin karşısında yer aldığını anlatırken, "Annem artık benimle konuşmuyor" dedi. Sıla Şahin, kendisi ile yapılan röportajda kendisi ile gurur duyduğunu ve kendisini Che Guevara ruhlu hissettiğini anlatırken, çok tutucu bir aile ortamında yetiştiğini, fotoğraflarının çekilmesinden haberleri olmadığını belirterek, "Ailem için zor olacak" demişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.04.2011
1587
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.