Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Playboy McDonald's'a el attı

Playboy McDonald's'a el attı

Playboy, McDonald's çalışanı kadınlardan boydan bikinili ya da çıplak resimlerini istedi.

CNN televizyonunda yer alan bir habere göre, Playboy bugün İnternet sitesinden yaptığı bir duyuruda "Amerika'nın en seksi McDonald's çalışanını aradığını" açıkladı.

Mcdonald's suskun
Playboy tarafından yapılan açıklamada, McDonald's çalışanı kadınların, boydan bikinili ya da çıplak resimleri ve kısa özgeçmişleriyle, 29 Eylül tarihine kadar başvuruda bulunabilecekleri belirtildi. McDonald's yetkilileri ise konu hakkında henüz bir yorum yapmadı.

Playboy'un firmada çalışan seksi kadınları, 'McDonald's'ın Kadınları' adı altında bir sonraki İnternet yayını için kullanacağı belirtiliyor.

Benzer hamleleri vardı
Playboy, daha önce de online yayınlarında kullanılmak üzere, iflaseden dev enerji şirketi Enron'un çalışanları, en büyük kahve zinciri Starbucks çalışanları, dünyanın en büyük dekorasyon ve ev tasarım perakende şirketi Home Depot çalışanları ile dünyanın en büyük perakende satış mağazaları zinciri Wal-Mart'ın kadın çalışanlarının fotoğraflarını yayınlamıştı.

514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.