Magazin

Playboy güzelleri borsaya soyundu

Playboy güzelleri borsaya soyundu

Playboy.com ile tradingmarkets.com'un ortaklaşa düzenlediği sanal portföy yarışmasında yarışan 10 Playboy güzeli yatırım tercihleriyle Wall Street'deki rakamların önüne geçti.

Playboy.com, bu yılın başında 10 kapak kızından beş favori hisse senedi tercihlerini belirleyerek kendi sanal portfolyolarını oluşturmalarını istedi.

Hisse senedi verileri yayınlayan tradingmarkets.com adlı site ile birlikte bir sanal portfolyo yarışması düzenleyen Playboy.com 2006 yılı boyunca kapak güzellerinin oluşturduğu portfolyoları izledi.

Zengin hisse senedi seçenekleri sunan portfolyalarında hangisini neden seçtiklerini belirten yazılar da yayınlayan 10 kapak kızının tercihleri Wall Street'de işlem yapan analistlerin performansını katladı.

Birbirinden çekici Playboy kızlarının kıyasıya yarıştığı sanal portföy yarışmasında şimdiye kadar en yüksek performansı 41,8 portföy getirisiyle Playboy'un 2005 Nisan ayı kapak kızı Courtney Culkin gösterdi.
Yayın tarihi: 17.10.2006
1112
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.