Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Playboy güzelinin acı günü

Playboy güzelinin acı günü

Eski Playboy güzeli ve sinema sanatçısı Anna Nicole Smith, bir kız çocuğu dünyaya getirmesinden 3 gün sonra, 20 yaşındaki oğlu Daniel Smith´in, Bahamalar´da öldüğü haberiyle yıkıldı.

Smith'in avukatı Howard K. Stern, yaptığı açıklamada, 'Ölüm sebebini henüz öğrenemedik, ama uyuşturucu veya alkolden olduğuna inanmıyoruz' dedi.

Stern, Anna Nicole Smith'in (38) oğlunun ölümüyle 'perişan olduğunu' ifade etti. Gerçek adı Vicki Lynn Hogan olan Anna Nicole Smith, 1993 yılında Playboy güzeli seçilmesinden bu yana gündemden uzak kalmadı. Smith, 1994 yılında 89 yaşındaki Teksaslı ünlü petrol milyarderi J. Howard Marshall ile evlenmiş, 14 ay süren evliliğinin ardından kocasının ölümüyle Marshall'ın oğlu E. Pierce Marshall ile miras mücadelesine girmişti.

ABD Yüksek Mahkemesi bu yılın başında Smith lehine karar almıştı. Pierce Marshall ise Haziran ayında ölmüştü. Smith, ikinci çocuğunun babasının kim olduğunu açıklamadı.
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.