Magazin

Playboy beni asla soyamaz

Playboy beni asla soyamaz

Ünlü manken Güzide Duran, önceki gün ailesini ziyaret etmek için İstanbul'a geldi. Havalimanında iki saat kaldıktan sonra Mersin'e gitti.

Duran, şunları söyledi: 'Amerika'da yavaş yavaş tanınmaya başladım. 'Guzi' olarak tanınıyorum, mesleğimde iyi yerlere geleceğime inanıyorum. Bunun için de çok çalışıyorum. Kariyerimi yükselteceğine inandığımda çıplak poz da verebilirim, verdim de. Amerika'da ünlü mankenlere Playboy'a poz vermeleri için 1 milyon dolar gibi büyük rakamlar teklif ediliyor. Bana şu anda ünlü olmadığım için en fazla 250 bin dolar verirler, ama ben kabul etmem. Büyük paralar da verseler, oraya soyunmaktansa başka bir dergiye çıplak poz veririm. Sonuçta o derginin tarzı belli ve bu yüzden tercih etmem.'

EVLİLİKTEN VAZGEÇMEDİK
Beş sene kadar Amerika'da kalmayı düşündüğünü söyleyen Duran, 'Ben orada yaptıklarımı tek başıma yapmadım. Sonuçta erkek arkadaşım benimleydi. İlker'e her gün teşekkür ediyorum. Evlilikten vazgeçmedik, üç ay içinde düğün fotoğraflarımız elinize gelebilir. Biz hep kum üstünde çıplak ayakla evlenmek istiyoruz' diye konuştu.
Yayın tarihi: 07.10.2004
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.