Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Plajda sevişme olmuştur

Plajda sevişme olmuştur

Hande Ataizi'nin "Çılgın Dershane" filminin çekimleri için gittiği Antalya'da, yeni sevgilisiyle plajda uygunsuz şekilde yakalandığı iddiaları hakkında, filmin yönetmeni Faruk Aksoy kafa karıştıran açıklamalar yaptı.

Bunlar doğal şeyler
"Plajda yakalanma olaylarını ben bilemem. Ben o saatte uyuyorum. Nihayetinde burada 40 tane gençten bahsediyoruz; 18-23 yaş arası... Elbette bir şeyler olmuş olma ihtimali vardır. Ve doğaldır, bunda bir sıkıntı yok."

Kimse rahatsız edilmemeli
"Ancak bir tatil köyünde çekim yapıyoruz. Bu yüzden başka insanları rahatsız edecek hareketlerden herkesin kaçınması gerekir. Birilerinin plajda bir şey yapıyor olması, kamusal alan olduğu için milleti rahatsız edebilir."

Pakize Suda hep yanımdaydı
Hande Ataizi ise iddiaları reddetti: "Ben buraya zaten üç kere geldim, Pakize (Suda) Hanım da yanımdaydı. Hep birlikteyiz ve yatış, kalkış saatlerimiz belli. Bu tip bir dedikodunun nasıl çıktığını bilemiyorum."
(Hürriyet)
916
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.