Magazin

Pixee Fox Örümcek Ağı Estetiği Yaptırdı

Pixee Fox Örümcek Ağı Estetiği Yaptırdı

Fenomen Pixee Fox’un da tercihi, son yılların popüler cilt germe uygulaması ameliyatsız Örümcek Ağı estetiği oldu.

Güncellenme tarihi:

Canlı Barbie Bebek lakaplı Pixee Fox, 18. estetik uygulamasını gerçekleştirmek üzere geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, fenomen Pixee Fox’a geliştirmiş olduğu Örümcek Ağı estetiğini uyguladı.

U şeklinden V şekline

Op. Dr. Bülent Cihantimur “Pixee yüzünün yuvarlaklığından memnun olmadığını dile getirerek bana ulaştı. İfadesinde yüzünün U şeklinden hoşlanmadığını V şeklinde bir kontür hattının tam istediği şey olduğunu söyledi. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine internet sayfamı ve Örümcek Ağı estetiğini araştırmış ve incelemiş. İletişime geçtikten sonra İstanbul’a geldi ve tıpkı yabancı hastalarımıza yaptığımız gibi Pixee’yi de ağırladık ve sonrasında Örümcek Ağı estetiğini uyguladık” ifadesinde bulundu.Öncesi ve sonrası fotoğrafını paylaştı

Pixee Fox ise “ Doctor B’yi ve Örümcek Ağı estetiğini gelmeden evvel çok araştırdım. İncelediğimde tam da benim istediğim, doğalı koruyan, acısız, pratik bir şekilde yapılan uygulamasını ve yüze o istediğim V şeklini verebileceğini gördüm. Doctor B’nin geliştirdiği bu teknik çok ilgimi çekti, gördüğüm öncesi sonrası ve hasta deneyimleri şahaneydi. Özellikle ameliyatsız olması da artı bir puan… İşte bu sebeple buradayım ve şu an sonuçtan son derece memnunum” açıklamasında bulundu. 200 bini aşkın sosyal medya takipçisine “ Çok ciddiyim arkadaşlar, şu resimlere bakın, Bülent Cihantimur’un geliştirmiş olduğu Örümcek Ağı estetiği sonrası1. gün ve öncesi fotoğrafım. 6 ay içinde daha da büyük bir gelişim olacak, takipte kalın” diyerek öncesi ve sonrası fotoğraflarını ve duygularını paylaştı.

Yayın tarihi: 20.06.2016
2159
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.