Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pitt ve Jolie'den samimi fotoğraf

Pitt ve Jolie'den samimi fotoğraf

Brad Pitt ve Jennifer Aniston'un ayrılığında sis perdesi aralanıyor. ABD'de bir dergide Pitt ve Angelina Jolie'nin samimi fotoğrafları yayınlandı.

Amerikan magazin gazetesi Star, Mr.& Mrs. Smith filmi için İtalya'da bulunan ünlü sanatçıların fotoğrafları yayınlarken, ikilinin çekimler dışındada samimi olduklarını yazdı. Fotoğraflarda oldukça samimi görülen ikiliden "Bu evliliğin bitmesinde benim hiçbir ilgim yok" diye açıklama apan Angelina Jolie'nin de yalan söylediği ortaya çıktı.

Belgelenmiş olacak
"Star"gazetesi, yayınlanan resmin, film sahnesi değil, çekim sonrası görüntü olduğunda ısrarlı. Eğer gazetenin haberi doğruysa Brad Pitt-Angelina Jolie ilişkisi belgelenmiş olacak.

Yeni iddialar
Haberde yer alan bir başka ayrıntı ise, Pitt ve Jolie'nin 30 Ekim'de çekimler sonrası İtalya'nın Amalfi kentinde "Santa Catarina" adlı lüks bir otelde kaldığı. Gecesi 1200 dolar olan otelde, filmde kullandıkları isimlerle oda ayıran çiftin o gece çok yakın oldukları söyleniyor.

Ünlü aktör çekimler esnasında henüz eşinden ayrılmamıştı.
Yayın tarihi: 22.01.2005
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.