Magazin

Pitt ve Jolie tatilde yakalandı

Pitt ve Jolie tatilde yakalandı

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin aşkı Afrika tatilinde tescil edildi. Jolie'nin 3 yaşındaki üvey oğlu da yanlarındaydı.

Bu fotoğraflara bakıp da söylenebilecek başka bir söz var mı? Sayısız kez dünyanın en önde gelen dergileri tarafından dünyanın "en seksi, en güzel, en çekici, en etkileyici" isimleri olarak seçilen Hollywood'un efsaneleri Brad Pitt (41) ve Angelina Jolie'nin (29) aşkı en sonunda "resmen" kanıtlandı.

1 milyon dolarlık fotoğraflar
Amerikan US weekly dergisinin, ismini açıklamayan bir paparazziden 1 milyon dolar vererek satın aldığı fotoğraflarda çift, Fas'ta oldukça samimi görüntülenmiş. Böylece hem Pitt'in hem de Jolie'nin inkar ettiği ilişki kanıtlandı.

Çiftin kaçamaklarına Jolie'nin oğlu Maddox'u da eklemeleri ilişkilerinin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor. Jennifer Aniston'dan çocuk nedeniyle ayrılan Brad, babalık sevdasını da Maddox'la oynayıp kumdan kale yaparak gidermeye çalıştı.

Her şey filmle başladı
Pitt'in Jolie ile başrollerini paylaştığı "Mr and Mrs Smith" filminin setinde başlamıştı. Sette de yakınlıkları dikkat çeken ikili, filmin bitmesinin ardından uzun telefon sohbetleriyle bağlarını sürdürmüştü.
Yayın tarihi: 24.04.2005
325
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.