Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pitt ve Jolie herkesin gözdesi

Pitt ve Jolie herkesin gözdesi

Hollywood'un en çekici yıldızları isimleri son günlerde birlikte söylentilere karışan Brad Pitt ile Angelina Jolie oldu.

Star Magazine'in okucuyla buluşmaya hazırlanan yeni sayısında duyurulan "En Çekici 50 Yıldız" listesinde ipi Pitt ile Jolie göğüsledi.

Angelina Jolie'yi uzak ara birinci seçen dergi, "Ona yuva yıkan diyorlar. Ama ona kapılanı kim suçlayabilir ki? Çünkü Angelina Jolie karşı konulamaz" dedi. Sanatçının egzotik bir güzelliği olduğu belirtilirken aynı zamanda Birleşmiş Milletler'de yürüttüğü yardım çalışmalarıyla ve Kamboçyalı bir çocuğu evlat edinmesiyle de sempati topladığı ifade edildi.

Halle Berry ikinci
Derginin listesinde bu yıl Oscar yerine sinemanın en kötü oyuncularına verilen "Altın Ahududu" ödülünü kucaklayan Halle Berry ikinci, Oscar törenlerinde güzelliği ve zarafetiyle büyüleyen Charlize Theron üçüncü oldu. Listede en çekici beş aktris şöyle sıralandı:

1- Angelina Jolie
2- Halle Berry
3- Charlize Theron
4- Uma Thurman
5- Jennifer Lopez

Sinemanın en çekici aktörü
"Mr and Mrs Smith" filminde Jolie ile başrolü paylaşan ve şu günlerde eşi Jennifer Aniston ile boşanmaya hazırlanan Brad Pitt sinema dünyasının en çekici aktörü seçildi. 41 yaşındaki Pitt'in tüm kadınların rüyalarını süslediğinin belirtildiği dergide "Çekicilik, karizma, gülüş ve sevimlilik. Hepsi birarada" denildi.

"Karayip Korsanları" filminin oyuncusu Johnny Depp'in ikinci olduğu listede, üçüncülüğü "Soğuk Dağ" filminin ünlü aktörü Jude Law elde etti. Listedeki isimler şöyle sıralandı:

1- Brad Pitt
2- Johnny Depp
3- Jude Law
4- Matthew McConaughey
5- Colin Farrell

En şık aktör Clooney
Ünlü aktör George Clooney, Hollywood'un en şık oyuncusu seçildi. İnternet'teki entertainment tonight sitesinde yer alan habere göre, Vanity Fair dergisinin henüz yayınlanmamış yeni sayısında yer verilen "En Şık Oyuncular" listesinin zirvesini George Clooney ele geçirdi. Son olarak "Oceans Twelve" filmiyle seyirci karşısına çıkan ünlü aktörün en şık oyuncu seçilmesiyle ilgili olarak dergiden bir sözcü, "O hem erkeksi, hem de zarif bir giyim zevkine sahip" açıklamasında bulundu. Ünlü aktör George Clooney, günlük yaşamında bile klasik giyim tarzını benimsemesiyle tanınıyor.
317
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.