Magazin

Pitt ve Jolie çifti boşanıyor

Pitt ve Jolie çifti boşanıyor

Hollywood'un 'altın çifti' Brad Pitt ile Angelina Jolie boşanıyor.

Güncellenme tarihi:
Çiftin boşanma anlaşması olarak 205 milyon dolara gizlice imza attıkları belirtiliyor. İŞTE İKİLİ VE ÇOCUKLARI... News of the World, dünyanın en ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolia'nın (34) boşanmak için 205 milyon dolara anlaştıklarını yazdı.
Çiftin mal varlıklarının eşit olarak paylaşılması ve 6 çocuklarının vekaleti konusunda yasal olarak anlaşmaya vardıkları kaydeden gazete, anlaşma gereği çocukların vekaletinin anne ve baba arasında paylaşıldığını fakat çocukların tam gün Jolia'da kalacağını belitti. Bred ve Angelina çiftinin boşanma hazırlıklarının geçtiğimiz yıl Aralık ayında Los Angeles'ın ünlü boşanma avukatlarından birini ziyareti sırasında başladığını ve burada detaylarıyla ele alındığını vurgulayan gazete, boşanma anlaşmasının Ocak ayında imzalandığını iletti. ÇOK YAKINDA AÇIKLAYACAKLAR News of the World, 5 yıllık bir birlikteliğin ardından boşanma kararı alan ikilinin, boşandıklarına ilişkin açıklamayı çok yakında yapacağını belirtti. FİLM SETİNDE TANIŞTILAR Angelina Jolie ile Brad Pitt, ''Bay ve Bayan Smith'' filminin çekimleri sırasında tanışmış ve ardından evlenmişlerdi. Hollywood'un rüya çifti olarak bilinen ve 'Brangelina' adı takılan ve 5 yıldan bu yana birlikte yaşıyan çiftin 6 tane çocukları bulunuyor.
Yayın tarihi: 24.01.2010
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.