Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pirelli'de bir efsane

Pirelli'de bir efsane

İtalyanların ünlü sinema oyuncusu Sophia Loren, 72 yaşında 2007 Pirelli takviminin yıldızı oldu.

Takvim için kameraların karşısına geçen Loren, yatakta beyaz çarşaflar arasında poz verdi. Ünlü aktris, yeni takvimin siyah-beyaz sayfalarını İspanyol Penelope Cruz, Amerikalı Hilary Swank, Fransız Lou Doillon ve Avustralya-Amerikalı Naomi Watts'la paylaştı.

2007 takviminde oyuncuların erotik pozlar verdiği, ancak yeni takvimde öncekilerle kıyaslandığında sadeliğin ön plana geçtiği ve kısmi çıplaklığın söz konusu olduğu belirtiliyor.

Loren memnun
Takvimle ilgili basın toplantısında hazır bulunan Sophia Loren, başta korkuyla yaklaştığı bu deneyimden büyük memnuniyet duyduğunu ve iki Hollandalı fotoğrafçıya poz verirken zorluk çekmediğini söyledi. Loren şunları anlattı:

"Benden böyle bir şey isteyeceklerini hiç düşünmemiştim. Böyle bir istek gelince çok güldüm, bunu komik buldum. Biraz da korktum. Sorularımla onları bunalttım, ama sonunda kabul ettim."

Güzelliğim annemden
Sanatçı, güzelliğini annesinden almış olduğunu da belirterek, 100 yaşından önce estetik yaptırmayı düşünmediğini söyledi.

Piyasada satılmayan Pirelli takvimi, dünyada 40 bin "ayrıcalıklı" insana hediye ediliyor.
Yayın tarihi: 17.11.2006
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.