Magazin

'Pirelli Takvimi'nden ilk kare sızdı

'Pirelli Takvimi'nden ilk kare sızdı

Her yıl merakla beklenen 'Pirelli Takvimi'nden ilk fotoğraf internete sızdı. İlk kareyi top model Isabeli Fontana'nın sızdırdığı söyleniyor.

Güncellenme tarihi:
Heidi Mount, Natasha Poly, Lara Stone ve Isabeli Fontana gibi podyumların en çok rağbet gören modellerinin çıplak poz verdiği Pirelli takvimi, bu ayın son günü Moskova'da Stanislavski tiyatrosunda 600 özel davetliye tanıtılacak. Ancak tanıtımdan önce internete sızan bir kare takvime imza atan Karl Lagerfeld'in keyfini kaçırdı. 'Antik Yunan ve Roma mitolojisi tanrıçaları' temalı çekimler Paris'te nisan ayında tasarımcının stüdyosunda dört günde tamamlanmıştı.'Baküs ve iki rahibe' adlı ilk karede Victoria's Secret modeli Isabeli Fontana'nın Garrett Neff ve Bianca Balti'ye eşlik etmesi ise şüphe çeken başka bir detay; top model Fontana, çekim sırasında yaşadıklarını nisan twitter'daki sayfasına aktarınca, projeyi büyük bir gizlilik içinde yürütmek isteyen Karl Lagerfeld'in tepkisini çekmişti. Fontana, kareleri bir gün içerisinde kaldırarak hatasını düzeltmeye çalışmış, ancak başka sitelerin resimleri kopyalamasıyla iş işten geçmişti. Takvimden karenin davetlilerden önce görülmesinden rahatsız olan Lagerfeld'in, bu olaydan sonra Fontana'yı Moskova'daki tanıtıma çağırmayacağı iddia ediliyor. (Milliyet)
Yayın tarihi: 25.11.2010
621
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.