Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pirelli takviminden ilk fotoğraflar

Pirelli takviminden ilk fotoğraflar

Her yıl merakla beklenen Pirelli takviminden ilk görüntüler medyaya sızdı.

Pirelli takviminde ilk görüntüler sağda

Bu yılki takvimde kokain skandalına karışan Kate Moss, ünlü Latin şarkıcı Jennifer Lopez, Brezilyalı seksi manken Gisele Bundchen ve Karen Elson gibi ünlüler yer alıyor.

Sınırlı sayıda üretilecek ve sadece ünlülerle önde gelen iş adamlarına dağıtalacak olan 2006 Pirelli takviminin ilk müdavimlerden birisi ise Prens Andrew. 40 yıllık bir geçmişe sahip Pirelli takvimi önümüzdeki ay Paris'de tanıtılacak.

Kate Moss kendini buldu
Kokain kullanırken çekilen görüntüleri basına yansıdıktan sonra dünyanın en ünlü firmalarıyla reklam sözleşmeleri iptal edilen ünlü model Kate Moss'a Pirelli sahip çıktı. İtalyan firması, Pirelli takviminde Kate Moss ile çalıştı.

Pirelli'nin basın sözcüsü Julie Naylor "Hakkında çıkan tüm olumsuz haberlere rağmen Kate Moss ile çalışma fikrinden hiçbir zaman vazgeçmedik. Bize göre Moss son derece profesyonel ve güzel bir manken. Özel hayatı bizi ilgilendirmez" dedi.

Ancak Pirelli'nin Milan'daki merkezinden bir yetkilinin Kate Moss ile anlaşmanın çok önceden yapıldığı ve çekimleri iptal etmenin firmayı 1 milyon sterlin zarara uğratabileceği yönündeki açıklaması akıllarda soru işareti bıraktı.

İsminin açıklamasını istemeye yetkili çekimlerin Kate Moss'un uyuşturucu kullanırken çekilmiş fotoğraflarının basına yansımasında aylar önce yapıldığını ve 2006 takviminin zaten hazır olduğunu söyledi.

31 yaşındaki ünlü model Moss'un kokain kullanırken çekilmiş fotoğrafları geçtiğimiz ay Mirror gazetesinde yayınlanmış ve dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı. Olayın ardından Moss ile çalşan Burbery, Chanel ve H&M gibi dev firmalar mankenle olan sözleşmelerini iptal etmişlerdi. İddiaları doğrulayan ve özür dileyen Kate Moss bir süredir Amerika'daki bir rehebilitasyon kliniğinde tedavi görüyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 20.10.2005
301
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.