Magazin

'Pınar'la kısa bir ilişkim oldu'

'Pınar'la kısa bir ilişkim oldu'

Pınar Altuğ'un üç yıllık sevgilisi Tony Teodoridis'ten ayrılmasının nedeni olarak gösterilen, Altuğ'un ise ısrarla reddettiği Can Tezat konuştu.

Pınar'ın fotoları sağda

Pınar Altuğ'un üç yıllık sevgilisi Tony Teodoridis'ten ayrılmasının nedeni olarak gösterilen, Altuğ'un ise ısrarla reddettiği Can Tezat adlı genç dün akşam Show TV'de yayınlanan "Pazar Keyfi" programında, ünlü oyuncuyla 5 ay süren bir ilişki yaşadığını söyledi.

Pınar Altuğ ile internette chat yaparken tanıştıklarını söyleyen Tezat, 'Bir gün ona mesaj attım o da benim telefonumu istedi. Telefonda konuşmaya başladık. İlişkimiz ilerledi. 5 ay süren bir ilişki yaşadık. Bana, Tony'yi terk edeceğini söylüyordu. Ama bitirmeyince ayrıldık. İlişkimiz bittikten sonra da Tony'den ayrıldı. Ben tekrar telefon açtım ama o bir daha birlikte olamayacağımızı söyledi' dedi.

ŞAŞKINIM
Can Tezat'ın iddialarına Pınar Altuğ ise şu yanıtı verdi: 'İyi niyetimin kurbanı oldum. Ben de herkes kadar şaşkınım. Bana karşı bir şeyler hissettiğini anlar anlamaz onunla arkadaşlığımı kestim. Ben, onun dediği gibi bir ilişki yaşamadım. Onun bana karşı hislerini hissettiğim zaman da arkadaşlığımı kestim...'
Yayın tarihi: 07.08.2006
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.