Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pınar, Seray'a çok kızdı!

Pınar, Seray'a çok kızdı!

Seray Sever'in sunuculuğunu yaptığı programda, Cem Davran'ın 14 yaşındaki oğlu olduğunu öğrenince, "Onu o zaman Pınar'a bırakalım" demesi, ortalığı karıştırdı.

Pınar Altuğ'un kendinden 8 yaş küçük Yağmur Atacan'la yaşadığı aşkı diline dolayan ünlüler kervanına katılan Seray Sever, sunuculuğunu yaptığı Türkmax'daki "Erkekler" programında, konuğu Cem Davran'ın 14 yaşında bir oğlu olduğunu öğrenince, "Aaa, onu o zaman Pınar'a bırakalım" demesi, Altuğ'u çok kızdırdı.

Sever'in iyice terbiyesizleştiğini söyleyen Pınar Altuğ, konuşmasına şöyle devam etti: "Benim o insanla hiç işim olmaz. Cevap verip, onu yüceltmek istemiyorum. O terbiyesizliği ile baş başa kalsın... Onun kadar küçülmeyeceğim. Bu hiçbir zaman tarzım olmadı. Allah zaten onun cezasını vermiş. Mahkemeye vermeye de değmez yani. Ne uğraşacağım... Onun için vereceğim avukat parasına yazık. Bu tip insanlar, bazılarına laf atıp gündeme geliyorlar. Her şey o kadar açık ki, uğraşmaya değmez..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 01.02.2007
591
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.