Magazin

Pınar Altuğ'u kızdıran tweet

Pınar Altuğ'u kızdıran tweet

Trafiğe takılan Pınar Altuğ, Twitter'da isyan etti. Takipçisinin mesajıyla daha da sinirlenen Altuğ "Ne kadar seviyorsunuz değil mi laf olsun diye bir şeyler söylemeyi" diyerek tepki gösterdi.

Önceki gün evine gitmek için yola çıkan Pınar Altuğ, köprü trafiğine takıldı. Duruma isyan eden Altuğ, Twitter sayfasına "Hadi HGS'yi yaptınız, biz de aldık. Peki köprü geçişine gişe yapmazsanız biz nasıl geçeceğiz? Bebek-Etiler 2. köprü gişirinde HGS gişesi yok" yazdı.

Bir takipçisinin "Merak ettim de şu anda gişede kaldınız. Sizde hemen telefonunuzu çıkarıp bunu tweet mi attınız" yorumuna kızan Altuğ " Ne kadar seviyorsunuz değil mi laf olsun diye bir şeyler söylemeyi! Gişede kaldım, sonra bir şekilde geçtim ve yazdım..." diyerek yanıt verdi.

Takipçisi ise "Teşekkürler... Kızmanıza gerek yoktu. Sadece merak ettim. Demek ki gerçekten Twitter bağımlılık yapıyor. Geçtiğinize sevindim. Saygılar..." notu ile Pınar Altuğ'un gönlünü aldı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 04.10.2012
503
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.