Magazin

Pınar Altuğ'a çağrı: İhaneti anlat

Pınar Altuğ'a çağrı: İhaneti anlat

"Pınar'ın beni aldattığını kanıtlayacağım" diyen Umut Elçioğlu'nun, ünlü sunucunun eski sevgilisi Tony Teodoridis'ten yaşadıklarını anlatmasını istediği iddia edildi.

2003 yılında boşanan Pınar Altuğ ile Umut Elçioğlu arasında sular durulmuyor. Umut Elçioğlu'nun izinsiz sattığı villa için Pınar Altuğ'a 500 bin YTL ödemesini ön gören mahkeme kararını Yargıtay bozunca yeniden hukuk mücadelesine girişen ikili tüm kozlarını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde "Beni aldattığını mahkemede kanıtlayacağım" diyerek eski eşine meydan okuyan Elçioğlu'nun, evli oldukları dönemde Pınar Altuğ'un, Tony Teodoridis ile birlikte olduğunu kanıtlamak için ilginç bir yola başvurduğu öne sürüldü. Elçioğlu'nun, Tony Teodoridis'i arayarak Aile Mahkemesi'nde görülecek davada "Biz evliyken birlikte olduğunuzu anlat" dediği iddia edildi.

Ancak bu konuda hem Elçioğlu hem de Teodoridis suskun kalmayı tercih etti. Pınar Altuğ ve Tony Teodoridis, o dönemde ilişkilerinin boşanma sürecinden sonra başladığını söylemiş ancak dedikoduların ardı arkası kesilmemişti. Pınar Altuğ, 12 Nisan'da evleneceği Yağmur Atacan için de Teodoridis'i terk etmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.03.2008
715
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.