Magazin

Pınar Altuğ ateş püskürdü

Pınar Altuğ ateş püskürdü

Pınar Altuğ, Artı 1 TV'den günlük 25 bin Lira istediğine dair haberlere ateş püskürdü.

Ünlü sunucu Pınar Altuğ’a, yeni televizyon kanalı Artı 1 TV’den sabah programı teklif edildiği haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Son yıllarda “Çocuklar Duymasın” dizisi ve ünlü bir deterjan markasının reklamında rol alan Altuğ, kanal yöneticileriyle bir araya geldi ve günlük 25 bin lira istediği ileri sürülmüştü. İddiaya göre; kanalın yöneticileri haftalığı 125 bin liraya, aylık ücreti de 500 bin liraya gelen Altuğ’dan vazgeçmişti. Ortaya atılan bu iddialar üzerine sessizliğini bozan Pınar Altuğ şunları söyledi: "Böyle bir haberin gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz? Hele ki günlük yayın yapan ve günde 25 bin lira alan birini tanıyorsanız bana da söyleyin. Bana teklif edilen haftada bir canlı yayın yapmamdı. Ben de 21 yıllık deneyim sahibi bir isim olarak kendi şartlarımı sundum.

Bu şartlarda fiyatım tabii ki "25 bin lira" değildi. Allaha şükür aklımı kaybetmedim! Hele ki yeni kurulmuş bir kanaldan böyle bir fiyat çekecek kadar hiç değil. Zaten şartlarda anlaşamamıştık ama şu saatten sonra asla böyle bir programı yapmam, kaldı ki yapmıyorum. Sanıyorum kanal, ünlü bir isim üzerinden tanıtım yapmayı tercih etti. Bu haberin başka bir açıklaması olamaz."

Yayın tarihi: 01.05.2013
680
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.