Magazin

'Piç' sözü için Aysun'a 'salak' dedi

'Piç' sözü için Aysun'a 'salak' dedi

Aysun Kayacı, geçen hafta NTV yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol'programında sarf ettiği "piç" sözü hayli yankı yaratmıştı...

Gazeteci Balçiçek Pamir de yazısında, "Aysun Kayacı es kaza gazeteci olsa sperm bankasından aldığı spermle hamile kalan Leyla Kömürcü'ye 'Bebeğinizin piç olması hakkında ne düşünüyorsunuz' diye soracaktı. Bu kadarına yuh" diyerek, ünlü mankeni ağır şekilde eleştirmişti. Sperm bankası yoluyla hamile kalıp bir erkek bebek dünyaya getiren Leyla Kömürcü, gerçekten ünlü mankenin bu sözlerine ne tepki göstermişti?

İşte genç oyuncunun sözleri:
"Ben bu tür şeyleri üzerime bile almıyorum. Onun salaklığına veriyorum. Allah'ın zavallısına ne diyeceğim ki? Önce insanlar kendilerine baksınlar. Kimse Aysun'u kaale bile almasın. Aklı başında bir insan laf etse ona cevap verirdim. Kendi içinde yaşanmışlıklarıyla acı çektiği bir şeyler var ki birilerine sataşıyor. Benim çocuğumun babası yok. Baba diye şahıs yok ortada. Ben ilişkiye girmediğim için. Bu yüzden söylediği sözü hiç üzerime bile almıyorum. Genel açıdan ettiği söz üzerine konuşuyorum ben. Bu kadına hiçbir şey demiyorum. Hiçbir şey dememem aslında çok şey dememdir. Bazen konuşmamak çok şey demektir."

"Haydi Gel Bizimle Ol" adlı programında 'kök hücreden sperm'konusu işlenirken Çiğdem Anad, konuklardan Kıvanç Tatlıtuğ'a "Babasız çocuk olmasına ne diyorsunuz" diye sormuştu. Bu sırada araya giren Aysun Kayacı "Piç denir" sözüyle stüdyoda soğuk bir hava estirmişti. Kayacı, bu sözünün gazetelerde "gaf" olarak değerlendirilmesine tepki gösterip "Mankenim diye böyle yapıyorlar, bu kadar üzerime geliyorlar. Kültürümüzde var. Dilimizde var, sözlüklerde var. Ben söyleyince mi bu gaf oluyor" diye kendini savunmuştu.
(Vatan)
Yayın tarihi: 13.02.2008
599
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.