Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Peyker parasızlıktan bebek yapamıyormuş

Peyker parasızlıktan bebek yapamıyormuş

Aşk-ı Memnu'nun Peyker'i Nur Aysan(Fettahoğlu) borsacı eşi Murat Aysan'ın eski eşi Beyda Togay'a nafaka ödememesi için mahkemede şahitlik yaptı.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
Aysan 4 yıl önce Sky Türk'te spikerlik yaptığı dönemde evli evli ve bir çocuk sahibi olan borsacı Murat Aysan ile aşk yaşamaya başlamış, boşanma davası açınca da Aysan'ın 8 yıllık eşi Belda Togay, Nur Fettahoğlu'nu yuva yıkan olmakla suçlamıştı. AŞK-I MEMNU'DAN FOTOĞRAFLAR VE DAHA FAZLASI İlk evliliğinden Doruk isminde bir oğlu olan Murat Aysan maddi krize girince eski karısı Belda Togay'a nafaka ödememek için 2 hafta önce mahkemeye başvurdu. Şimdiki eşi oyuncu Nur Aysan da tanık sıfatıyla yer aldı. 2 yıldır oynadığı 'Aşk - ı Memnu' dizisinden para kazanmadığını iddia eden Aysan mahkemeye verdiği dilekçede, "Çocuk istiyorum fakat maddi imkansızlık nedeniyle yapamıyoruz. Özel sağlık sigortam bile yok. Nafakanın kalkmasını talep ediyoruz" ifadesini verdi.
779
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.