Magazin

Petek'ten 'denyo'ca açıklama

Petek'ten 'denyo'ca açıklama

Petek Dinçöz, Can Tanrıyar'ın kendisini aldatması halinde neler yapabileceğini açıklayan Dinçöz, "Aldatılırsam, onun bileklerini keserim. Eğer benim bu konuştuklarımı bir psikolog duysa, benim 'denyo' olduğumu düşünür ama böyleyim' dedi.

Dinçöz'ün fotoları sağda

Petek Dinçöz ve Kutsi, geçtiğimiz günlerde Kral TV Müzik ödüllerinde 'Yılın Düet' seçilen "Doğumgünü" adlı çalışmanın ardından 2. düetlerinin 'Kördüğüm' adlı maxi single ile piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Dinçöz, "Aldatılırsam, önce onun bileklerini keser ardından da kestiğim yerleri kördüğüm ile bağlardım.Sonra tuvalete kitler orada öylece bırakırdım. Eğer benim bu konuştuklarımı bir psikolog duysa benim 'denyo' olduğumu düşünür ama böyleyim" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

GÖZDAĞI VERDİ
Petek Dinçöz, şarkı sözlerinin aldatan bir erkeğin yalvarışları olsa da hayatında hiç böyle bir şey yaşamadığını söyledi. Dinçöz, "Can bey ile 6 yıldır birlikteyiz ama hiç aldatılmadım, üstelikte Can'ın beni aldattığı görüntülerini çeken kişiye 20 bin dolar vereceğimi söylemiştim. Ama hala çeken olmadı. Ben şüpheleniyorum Can'ın beni aldattığını ama kanıtlayamadım henüz. Bir bulursam o zaman kötü olucak işte" diyerek sevgilisine gözdağı verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.05.2006
450
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.