Magazin

Petek'e menajer tokadı

Petek'e menajer tokadı

Yetkisiz firma ve kişilerin, kendisi adına konserler düzenleyerek, dolandırıcılık yaptığını öğrenince çılgına dönen Petek Dinçöz, "Sahte menajerler başıma bela oldu. Hakkımı yasal yollardan arayacağım" dedi.

Petek'in fotoğrafları sağda

Petek Dinçöz'ün menajerliğini üstlenen Omedya'nın patronu Orçun Cengiz ise, "Bazı yetkisiz firma ve kişiler, ne yazık ki Petek Dinçöz adına anlaşma yapıyor. Hatta onun adına avans bile alıyorlar. Bu da bizi çok zor duruma düşürüyor. Bu ahlaksızlar sahte biletlerle konser organizasyonu düzenleyip, milleti soyuyor" diye konuştu.

Dedektif gibi bu işin peşine düştüklerini belirten Cengiz, "Sahte menejerlerin ayarladığı konserlerden bir gün kala haberimiz oluyor, şaşkına dönüyoruz. Sanatseverlerin de bu konuda dikkatli olmaları söylerken, güzel sanatçı da şunları söyledi:

"Geçtiğimiz ay saçımı, makyajımı taklit eden sahte Petek Dinçöz'lerle ilgili fotoğraf ve görüntüler almıştım. Şimdi de başıma sahta menajerler çıktı. Bakalım daha neler göreceğim. Ama hakkımı yasal yollardan arayacağım".
Yayın tarihi: 06.05.2006
526
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.