Magazin

Peri masalı nasıl son buldu?

Peri masalı nasıl son buldu?

NTV spor spikeri Burcu Esmersoy ile Ferrari'nin reklam müdürü eşi İtalyan Massimo Cusimano, evliliklerini resmen sona erdirmek için girişimlere başladı.

Bir süredir ayrı yaşayan ikili, anlaşmalı boşanmak için Kadıköy Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Boşanma dilekçesini veren, Cusimano oldu. Avukatı Tuyan Çağlar ile verdiği dilekçede Cusimano, başlangıçta iyi giden evliliklerinin zamanla farklı ülke vatandaşı olmaları nedeniyle, din, dil ve kültürel farklılıkların yarattığı anlaşmazlıklar ve mizaç farklılıkları nedeniyle çekilmez bir hal aldığını belirtti.

NAFAKA İSTEMEDİ
Bir araya gelmelerinin mümkün olmadığını anladıklarını kaydeden İtalyan eş, fiilen biten evliliklerinin hukuken de sonlandırılması istedi. Çift, mahkemeye sundukları protokolde ortak aldıkları eşyayı paylaştıklarını belirterek, birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmediklerini kaydetti. İkili 2005'te, Paris'teki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikâhın ardından İtalya'nın Bologna kentinde küçük bir kilisede düzenlenen törenle dünya evine girmişti.
Yayın tarihi: 23.06.2008
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.