Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Penisiyle başbakanın tablosunu yaptı

Penisiyle başbakanın tablosunu yaptı

Avustralyalı bir ressam, penisini bir fırça gibi kullanarak Avustralya Başbakanı John Howard'ın portresini yaptı.

Kısa yoldan şöhret kazanmak isteyen Queensland'li ressam Tim Patch, sadece başbakanı değil muhalefet liderini de resmetti.

Avustralya'da yayımlanan 'The Sidney Morning Herald' gazetesinin haberine göre Patch, muhalefet lideri Kim Beazley'in de resmini yaptı.

Sadece "aaah, ah"
Her iki resmi de Perth'te düzenlenen Sexpo Fuarı'nda sergileyen Patch, ailesinin ve arkadaşlarının yeni resim tekniğini gördüklerinde oldukça şaşırdıklarını söyledi. Patch, etrafındakilerin tepkisini babasından verdiği örnekle anlattı: "Babam pek fazla etkilenmedi. Sadece başını salladı ve, 'aaah ah' dedi."

Bayanlar beğendi
Bir markette müşterilerin resimlerini yaparak para kazanan amatör ressam, "ama bir bayan arakadaşıma penisimle resim yapabildiğimi söylediğimde çok etkilendi. Ben de dünyaya duyurmaya karar verdim" dedi.

Patch, daha sonra penisiyle yaptığı resimleri galerilere göndermeye başladı: "Sexpo'da sergileyene kadar kimse o resimleri nasıl yaptığımı sormadı. Şimdi ise bayılıyorlar."
(cnnturk.com)
363
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.