Magazin

Pelin Öztekin Ve Kıvanç Baran Arslan Ayrıldı!

Pelin Öztekin Ve Kıvanç Baran Arslan Ayrıldı!

Magazin dünyasının bir ayrılıp bir barışan çifti Pelin Öztekin ile Kıvanç Baran Aslan bu kez birlikteliklerine son noktayı koydular.

Pelin Öztekin ile Kıvanç Baran Aslan bu kez ilişkilerinde son noktayı koydular.Üç yıl önce rol arkadaşı Kıvanç Baran Arslan’la aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin Temmuz ayında nişan atmıştı.“Hayatımı yaşamak istiyorum” diyerek ilişkisini bitiren Öztekin, kısa bir süre sonra Arslan ile barıştıklarını Instagram hesabından duyurmuştu. Ancak ünlü çiftten bir kez daha kötü haber geldi.İkilinin tekrar ayrıldığı ortaya çıktı. Bu kez ilişkiyi noktalayan tarafın ise Kıvanç Baran Arslan olduğu öne sürüldü.Öztekin ve Arslan bu kararlarından sonra ise sosyal medyadaki birlikte oldukları fotoğrafları silerken, birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.Ünlü çift kısa bir önce, “İlişkimiz çok güzel gidiyor. Bunu yaz başında düğünle taçlandıracağız’’ diyerek evleneceklerini söylemişti.

Kaynak:Hürriyet

 

 

Yayın tarihi: 28.12.2016
12211
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.